Виставка писанок

9 Березня 2016

9 березня 2016 року в Харківській середній спеціалізованій музичній школи-інтернаті відбулося відкриття виставки писанок «Музикантам світу дарунок Дивосвіту», яка присвячена роковини з дня народження Т.Г.Шевченка та   ХІІ Міжнародному конкурсу юних піаністів ім. В. Крайнєва. У цьому заході взяли участь і учні КЗ «ХСНВК» ХОР – Гордієнко Дмитро, Бовтенко Лія, Чорна Кетіно, Нікульшин Марк. Діти продемонстрували свою майстерність, творчість, талановитість, уяву при виконанні різноманітних писанок. За активну участь вихованці були нагороджені грамотами та пам’ятними сувенірами.

А в оформленні фойє великої зали школи-інтернату гостям конкурсу був представлений дивовижний мистецький дизайн-проект у національному стилі, ідея якого належить вчителю нашого навчального закладу – Наталії Кравченко.

На виставці представлено понад 400 традиційних писанок -восковок із символами, притаманними різним регіонам України. Писанки виконали учні та вихованці гуртків народної творчості Палаців дитячої та юнацької творчості м. Харкова та області, недільних шкіл, шкіл-інтернатів.

Бажаємо всім учасникам успіхів та натхнення у подальшій роботі!