Виставка «Мій біль – Афганістан»

13 Лютого 2015

У період з 10.02.15 по 16.02.15 лютого в Харківському центрі дослідницько-експериментальної діяльності “Будинок учителя” відбувається виставка дитячого малюнку за темою «Мій біль – Афганістан», що організована Харківською обласною державною адміністрацією відповідно до плану роботи на 2015 рік і присвячена вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.

Цей захід приурочений до Дня воїна-інтернаціоналіста, який ми відзначаємо на початку лютого. Для участі у виставці надали свої роботи також учні нашого закладу. П’янов Давид та дівчатка Клявіна Аліна і Мішеніна Яна намалювали своє бачення проблеми інтернаціональних воєн.

11 лютого учні нашого комплексу відвідали виставку. Вона вразила наших дітей емоційністю та не по-дитячому серйозним поглядом на суть війни.

Нашим вихованцям дуже сподобався захід.