Виставка декоративно-ужиткового мистецтва

17 Грудня 2014

Щоб яскравіше відчути атмосферу святкових днів, відійти від буденності, а також долучитися до української культури і стати учасником обрядових традицій та свят зимового календаря,16 грудня 2014 року в Обласному центрі культури і мистецтва відбулося урочисте відкриття циклу чарівних новорічно-різдвяних подій. Адже саме тут облаштувалася школа Генерального Діда Мороза Слобожанщини, яка буде діяти протягом місяця.

Вихованці нашого закладу відвідали школа Діда Мороза, щоб взяти участь у насиченій програмі: інтерактивному шоу «Новорічні пригоди Білої Кози», народних новорічних та різдвяних обрядах, конкурсах.

Під час проведення заходу було організовано експозицію «Святковий коловорот», де свої вироби представили також і вихованці нашого закладу. Експозиція презентувала свята річного циклу у традиційному мистецтві: лялька-мотанка, писанка, кераміка та інші вироби, які використовувались українцями під час обрядів та свят. Всі ці вироби наші діти виготовляють на гуртках декоративно-ужиткового мистецтва, що функціонують на базі нашого навчально-виховного комплексу.

Учні нашого закладу сповна занурилися у світ українських традицій, прекрасно відпочили і набралися щасливих вражень.