Віримо у себе

20 Лютого 2018

20 лютого 2018 року на базі Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради відбувся ІІ етап спартакіади «Повір у себе» з баскетболу, де у спортивному двобої зустрілися юнаки та дівчата з різним ступенем порушення слухової функції.

Першими в боротьбу за звання найсильніших та найспритніших вступили дівчата. З рахунком  «6-17»  перемогла команда Комунального закладу «Харківська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІІ ступенів №6» Харківської обласної ради. У запеклій боротьбі серед юнаків перемогу одержала команда Харківського спеціального навчально-виховного комплексу. Матч закінчився з рахунком «30-27».

Протягом усієї зустрічі баскетбольних команд гравців підтримували емоційні вболівальники – вихованці та педагоги двох навчальних закладів. Після кожного закинутого у кошик м’яча зала вибухувала оплесками.

Суддівство здійснювали  вчителі фізичної культури:  спеціаліст вищої категорії, старший вчитель  – Сергій Корсун, та  колишній випускник КЗ «ХСНВК» ХОР, а зараз дипломований спеціаліст –  Анатолій Акіншин.

Підсумком зустрічі стало привітання та нагородження команд, які стали переможцями та брали участь у  ІІ етапі спартакіади.

Вітаємо переможців – команду юнаків КЗ«ХСНВК» ХОР та команду дівчат КЗ «ХСЗОШІ  6» ХОР – та бажаємо спортивних досягнень!