Вікторина «Кольори Шевченкової долі»

5 Березня 2014

Шостого березня серед учнівських команд учнів 5-11 класів вчителями української мови та літератури Север’яновою О.А. та Осипенко О.П. було проведено вікторину «Кольори  Шевченкової долі».

Захід розпочався урочистим словом про значення діяльності українського генія для життя народу. Всі разом діти ще раз згадали деякі біографічні відомості цієї визначної особистості, переглядаючи малюнки та фотокартки села Моринці, портрети митця, репродукції його картин, ілюстрації до творів.

Вікторина проходила у два етапи: перший – знання біографічних відомостей та другий  етап – усвідомлення значення  творчої спадщини Шевченка як поета та художника.

Кожній з команд було надано питання вікторини, на які  діти за певний проміжок часу повинні були відповісти. Переможцем стала команда, яка складалась з учнів 8 та 11  класів.

На завершення заходу педагоги розповіли дітям про місце кохання у житті Тараса Шевченка, про жінок, які надихали Кобзаря.