Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю

3 Грудня 2021

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

У рамках відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної 3 грудня 2021 року було організовано змагання з волейболу. В них брали участь юнаки і дівчата 5-11 класів, які увійшли до складу 3х команд: 1-ша команда – діти 5-7 кл., 2-га команда – 8-11 кл., 3-тя команда – педагоги школи. Склад 4-ої команди став для всіх сюрпризом – до змагань приєдналися випускники минулих років. Саме їх гра з досвідченою командою вчителів та вихователів стала найцікавішою для глядачів і суддів, які одностайно вирішили, що переможець у цьому турнірі один – дружба! Поєднання здорового способу життя, командного духу та дружніх стосунків є традиційним для КЗ «ХСШ №5» ХОР, а в день відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю ця сполука набуває особливого символізму.