Відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю

3 Грудня 2020

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до людей з особливими потребами.

У рамках відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю в Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради протягом тижня були проведені наступні заходи.

2 грудня 2020 року за ініціативи вчителів фізичної культури в спортивному залі відбувся турнір з мініфутболу, в якому взяли участь учні 5-12 класів КЗ «ХСШ № 5» ХОР та вихованці КЗ «ХСШ № 12» ХОР. До суддівства були залучені не тільки педагоги школи, а і тренер з футзалу з Харківського обласного центру з фізичної культури та спорту інвалідів (ІНВАСПОРТ). По закінченні змагань переможців було нагороджено почесними грамотами.

3 грудня 2020 року для юнаків і дівчат 5-12 класів було організовано змагання з волейболу. В них приймали участь 4 команди: 1-ша команда – діти 5-7 кл., 2-га команда – 8-12 кл., 3-тя команда – педагоги школи. Склад 4-ої команди став для всіх сюрпризом – до змагань приєдналися випускники минулих років. Саме їх гра з досвідченою командою вчителів та вихователів стала найцікавішою для глядачів і суддів, які одностайно вирішили, що переможець у цьому турнірі один – дружба!

Всі вищеозначені заходи були спрямовані на сприяння гармонійному розвитку дітей з особливими освітніми потребами з їх подальшою успішною інтеграцією у сучасне світове співтовариство.