Відзначення Міжнародного дня глухих

7 Жовтня 2020

Щорічно в останню неділю вересня весь світ відзначає Міжнародний день глухих. Метою його запровадження у 1951 році було привернути увагу до проблем людей із порушенням слуху, яких, за приблизними підрахунками, у світі кожна дев’ята особа.

Педагогічна і учнівська спільнота Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради залучилася до святкування цього знаменного дня, який у 2020 році випадає на 27 вересня. Було проведено низку заходів просвітницького та розважального характеру.

З 27 по 30 вересня 2020 року в кожному дитячому колективі 1-12 класів пройшла виховна година за темою «Громадянські права глухих». Для учнів 6-12 кл. була проведена івентна ділова гра «Скарга», де діти вчилися приймати відповідні рішення та дії при наявності конфліктних ситуацій або інформаційної невизначеності. А кращі юні футболісти школи мали можливість проявити себе у святковому футбольному турнірі на оновленому спортивному стадіоні та отримати нагороду у вигляді щирих усмішок та аплодисментів за чудову гру та вдалі паси.