Відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 Грудня 2018

В рамках відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС  у навчально-виховному закладі були проведені виховні заходи, які нагадали молоді про цю трагедію,  про героїв, які врятували мільйони життів, пожертвувавши своїми…

13 грудня 2018 року у шкільній бібліотеці для учнівського колективу організовано відвідання тематичної виставки художньої та історичної літератури, експозиції з архівних фото- і художніх матеріалів, що ілюструють події Чорнобильської трагедії, і фотовиставки «Наші земляки – учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС». У класах проведено години спілкування з історії аварії на ЧАЕС (відповідальні: Яцинюк В.М., Васильченко І.Б.).

14 грудня 2018 року в актовій залі пройшов єдиний урок пам’яті «Чорнобиль – довгий слід трагедії» (відповідальний: Сафронов М.О.). Учні та педагоги вшанували пам’ять загиблих під час трагедії, згадали про героїзм пожежників, експлуатаційного персоналу станції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Головною ідеєю всіх проведених заходів стало вшанування мужності, самовідданості та високого професіоналізму ліквідаторів. Не дивлячись на відсутність обладнання, інструкцій та досвіду вони робили все, що від них залежало і віддали своє здоров’я та життя заради життів мільйонів інших громадян.