Відзначення Дня українського добровольця

14 Березня 2017

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві, посиленню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань  Верховна Рада України  проголосила  14 березня Днем українського добровольця.

У рамках заходів до відзначення Дня добровольця в навчально-виховному закладі 14 березня 2017 року проведено пізнавальну годину для підлітків  «Батальйон Кульчицького».  Вчитель історії Сафронов М. О. розповів про бойовий шлях першого добровольчого батальйону, який формувався із бійців самооборони й патріотів та вирушив із Майдану на фронт. Також під час заходу діти подивилися презентацію про масові акції громадського протесту, що відбувалися у листопаді 2013 року – лютому 2014 року в Україні, та про участь у них добровольчих формувань.

День добровольця, який вперше відзначатиметься в Україні, став символом справжнього об’єднання усіх «людей доброї волі», які захищають Україну та допомагають зміцнювати обороноздатність нашої армії.