Відзначення Дня Соборності України

23 Січня 2017

На виконання Указу Президента України «Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років» ( № 17 від 22 січня 2016 року) з метою виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу 23 січня 2017 року в навчально-виховному комплексі пройшла урочиста тематична лінійка до Дня Соборності України, яку підготував учитель історії Сафронов М. О., а також були проведені тематичні уроки «Соборність в душах, єдність у серцях» у 1-их –12-их класах.

Під час цих виховних заходів учні поглибили свої знання про історичний факт злуки українських земель 1919 року та усвідомили надзвичайно важливе значення цієї події.

Педагоги зауважили важливість історичних та культурних надбань українського народу  та підкреслили необхідність святкування Дня Соборності України і вшанування героїв, які виборювали незалежність в усі періоди становлення української незалежної держави.

З нагоди Дня Соборності України сердечно бажаємо всім єдності, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!