Відзначення Дня пам’яті та примирення і 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

7 Травня 2021

8-9 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення і 76-та річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; увічнення пам’яті про загиблих, у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради проведено відповідні заходи.

З 5 травня 2021 року у бібліотеці відкрито виставку художніх творів, історичних документів, експозицій з архівних фото і художніх матеріалів на теми «Тих днів нам не забути», «Герої не вмирають», яка буде діяти протягом травня і всі бажаючі зможуть ознайомитися з нею у будь-який час. Класними керівниками проведені тематичні уроки «Про минуле серце пам’ять зберігає».

7 травня 2021 року відбулася загальношкільна урочиста лінійка «1939 – 1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» із вшануванням пам’яті загиблих воїнів Другої світової війни хвилиною мовчання. Протягом дня проведена акція «Зі святом, переможці!» – у мікрорайоні розвішані вітальні листівки від учнів 4-12 класів.