Відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8-9 травня 2019 року в Україні відзначається День пам’яті та примирення і 74-ї річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції; увічнення пам’яті про загиблих, в Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради проведено відповідні заходи.

6 травня 2019 року відбулася загальношкільна урочиста лінійка «1939 – 1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!» із вшанування пам’яті загиблих воїнів Другої світової війни, учасників АТО хвилиною мовчання. У бібліотеці відкрито виставку художніх творів, історичних документів, експозицій з архівних фото і художніх матеріалів за темою «Друга світова. Про минуле серце пам’ять зберігає».

7 травня 2019 року представники шкільної спільноти НВК взяли участь в урочисто-траурній церемонії покладання квітів до Меморіалу Слави у Лісопарку з нагоди Дня пам’яті та примирення.

8 травня 2019 року відбулися виховні та класні години для здобувачів освіти з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Опубліковано 06 Тра 2019 в 12:08. Рубрика: Новини.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.

Коментарі закриті.