Відзначення Дня пам’яті героїв Крут

31 Січня 2017

         29 січня українська громадськість відзначає День пам’яті героїв Крут. Ті події 99-річної давнини стали вікопомною й водночас трагічною сторінкою нашої національної пам’яті. Крути увійшли в історію символом героїзму й жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежність України.

         31 січня 2017 року в навчально-виховному комплексі були проведені загальношкільні заходи, присвячені Дню пам’яті Героїв Крут: історико-літературна композиція «Героїка трагедії Крут» (підготовили учні 8-12 класів з класними керівниками), єдиний Урок Пам’яті: “Крути. Нас тут триста, як  скло, товариство лягло…” (підготував Сафронов М. О.), перегляд відеофільму «Пам’яті героїв Крут» (підготувала Андрєєва О. В.).

         Подвиг героїв Крут назавжди залишиться в серцях вдячних поколінь українців. Адже ці юні патріоти пролили свою кров за найсвятіше — в ім’я захисту рідної землі від ворогів. Бій під Крутами – це символ боротьби українського народу за свободу і незалежність, нескореного духу, національної честі. Україна пишається молодими Героями. Пам’ять про них, як і та велична слава, за яку вони боролися, – невмируща!