Відзначення 32-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

В рамках відзначення 31-ї річниці найбільшої техногенної катастрофи в історії людства та вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС  і пам’яті її жертв у навчально-виховному закладі були проведені відповідні виховні заходи.

26 квітня 2018 року учнівський колектив навчально-виховного закладу відвідав обласну виставку дитячих малюнків і плакатів «Чорнобиль – довгий слід трагедії» в музеї КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», де наші діти традиційно приймають активну участь і виставляють свої роботи. Також у межах виставки школярі зустрілися із учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

27 квітня 2018 року в актовій залі пройшов єдиний урок-реквієм «Весна, отруєна страхом» (відповідальні: Малиновська Н.П., Шевченко І.Д.). Учні та педагоги вшанували пам’ять загиблих під час трагедії, згадали про героїзм пожежників, експлуатаційного персоналу станції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Головною ідеєю всіх проведених заходів стало твердження, що людина відповідальна за майбутнє нашої Землі і прийдешніх поколінь. Сьогодні світ має об’єднатися у спільному пошуку шляхів порятунку від загрози не лише атомної катастрофи, а й екологічного лиха взагалі.

Опубліковано 26 Кві 2018 в 12:03. Рубрика: Новини.
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS.
Ви можете залишити коментар або трекбек до свого сайту.

Ваш коментар

Ви повинні увійти, щоб залишати коментарі.