Відзначення 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

27 Квітня 2017

В рамках відзначення 31-ї річниці найбільшої техногенної катастрофи в історії людства та вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС  і пам’яті її жертв у навчально-виховному закладі були проведені відповідні виховні заходи.

25 квітня 2017 року учнівський колектив навчально-виховного закладу відвідав обласну виставку дитячих малюнків і плакатів «Чорнобиль – довгий слід трагедії» в музеї КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості», де наші діти традиційно приймають активну участь і виставляють свої роботи.

27 квітня 2017 року в актовій залі пройшов єдиний урок-реквієм «Весна, отруєна страхом» (відповідальна: Андрєєва О. В.). Учні та педагоги вшанували пам’ять загиблих під час трагедії, згадали про героїзм пожежників, експлуатаційного персоналу станції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Головною ідеєю всіх проведених заходів стало твердження, що людина відповідальна за майбутнє нашої Землі і прийдешніх поколінь. Сьогодні світ має об’єднатися у спільному пошуку шляхів порятунку від загрози не лише атомної катастрофи, а й екологічного лиха взагалі.