Відвідування лялькового театру

23 Жовтня 2018

23.10.18 відбулася вистава у Харківському державному академічному театрі ляльок імені В.А.Афанасьєва. На казкове музичне дійство під назвою «Огниво» було запрошено вихованців нашого закладу.

Вистава стала бажаною розвагою для учнів середньої та старшої школи НВК. Діти відвідали театр з своїми педагогами, де мали змогу насолодитися відмінною грою акторів, чарівним сюжетом дійства, прекрасними костюмами та реквізитом. Класична історія славнозвісного європейського казкаря  Ганса Крістіана Андерсена про Солдата, якому просто хотілося стати щасливим і завоювати любов Принцеси, допомогла всім присутнім у залі поринути у справжню осінню казку і отримати безліч позитивних емоцій.

Відвідування лялькового театру доповнило враження та радощі наших підопічних від урочистостей до свята золотої осені, що проходить цього тижня у нашому закладі. Дякуємо організаторам й акторам за прекрасні миті для наших діток!