Відвідини Харківського зоопарку

25 Вересня 2021

В рамках проведення Міжнародного тижня глухих людей Digital Kharkiv у партнерстві з ГО «Соціальна єдність» подарували вихованцям Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради відвідини улюбленого зоопарку.

25 вересня 2021 року заздалегідь зареєстровані дітлахи разом із своїми батьками зустрілися з керівниками екскурсійних груп, сурдоперекладачами та вирушили у цікавенну подорож стежками оновленого зоопарку. Під час екскурсії малеча не тільки спостерігала за тваринами, а й узнала багато історій і фактів з їх життя.

Дякуємо організаторам цього заходу, які надали можливість дітям з особливими освітніми потребами в комфортних умовах ознайомитися з мешканцями та експозиційними зонами оновленого Харківського зоопарку.