Відвідини Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості. Вистава «Жива вода»

26 Жовтня 2017

26 жовтня 2017 року об 11 годині на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбулася вистава «Жива вода». На це казкове дійство, підготовлене за участю юних акторів з дитячого театру «Азарт», було запрошено всіх бажаючих вихованців нашого закладу.

Під час осінніх канікул вистава стала бажаною святковою розвагою для учнів підготовчих-п’ятих класів НВК. Діти відвідали театр зі своїми педагогами та батьками і мали змогу насолодитися відмінною грою акторів, чарівним сюжетом, прекрасними костюмами та реквізитом. Всі присутні у залі поринули у справжню казку і отримали безліч позитивних емоцій.

Дякуємо талановитим дітлахам з театру «Азарт» і адміністрації КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» за можливість залучити молодших школярів НВК до сучасного театрального мистецтва!