Відвідини ЛандауЦентру

22 Вересня 2021

Не вперше Навчальний центр «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна запрошує до себе дітей з особливими освітніми потребами. Ось і зараз, напередодні Міжнародного дня глухих, ЛандауЦентр гостинно відчиняє свої двері для вихованців Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради.

21 вересня 2021 року для нечуючих учнів 7-11 класів була проведена екскурсія по першому в Харкові майданчику інтерактивної науки – місцю, де навчання перетворюється на задоволення, а процес пізнання стає сенсом життя! Школярі отримали можливість на практиці познайомитись з позашкільною фізикою та на власні очі довідатися про наукові відкриття харків′ян.

22 вересня 2021 року учні 5-7 класів стали активними учасниками майстер-класу з робототехніки, програмуванню та 3D моделюванню. Під час такого цікавого майстер-класу діти вчилися використовувати в своїх проєктах промислові електронні компоненти, читати і збирати електричні схеми, познайомлися з елементами «розумного будинку».

Дякуємо ЛандауЦентру та ГО «Соціальна єдність» за такі цікаві івенти для наших особливих дітей – завдяки сурдоперекладу та спеціальним інтерактивним QR-кодам учні КЗ «ХСШ №5» ХОР отримали можливість повною мірою понурити в інтелектуальне дозвілля рідного міста і бути на одній хвилі з відомими на весь світ науковими відкриттями!