Відвідини Екопарку Фельдмана

1 Червня 2018

29 травня 2018 року діти, які оздоровлюються у пришкільному таборі «Джерело», відвідали один з найкращих культурно-розважальних центрів Харкова – Екопарк Фельдмана.

За дітьми у назначену годину приїхав казково розмальований автобус, який зустріли з посмішками та передчуттям неймовірних пригод. Екопарк зустрів дітлахів яскравим різноманіттям квітів та ввічливими, турботливими працівниками. Екскурсовод провів по території цікаву екскурсію і розповів про життя тварин влітку. Потім дітей відвели у зону контактного зоопарку, де кожний мав можливість не тільки спостерігати за тваринами, а і близько поспілкуватися з ними.

Гарний настрій та позитивні емоції – ось що таке Екопарк! Дякуємо організаторам за ще одну можливість його відвідати!