Відвідини аеродрому «Коротич» при Харківському аероклубі ім. В. С. Гризодубової ТСО України

2 Червня 2016

2 червня 2016 року діти, які перебувають у шкільному літньому таборі «Джерело», відвідали  діючий аеродром «Коротич» при Харківському аероклубі ім. В. С. Гризодубової ТСО України.

Під час екскурсії вихованці КЗ «ХС НВК» ХОР ознайомилися із сучасними літаками (у тому числі реактивними) та гелікоптерами, подивилися музей авіації під відкритим небом, переглянули фільм про досягнення та буденність аероклубу.

Але найбільше сподобалося дітлахам те, що вони мали унікальну можливість уявити себе екстремалами-парашутистами, авіамоделістами і навіть  справжніми льотчиками у самісінькій кабіні пілота винищувачів МиГ-21, МиГ-23, МиГ-27, Су-17 та гелікоптерів Ми-2, Ми-8.

Дякуємо адміністрації аероклубу за такі цікаві відвідини і, насамперед,  нашому янголу-охоронцю – начальнику Служби безпеки України в Харківській області генерал-майорові Пивовару Олександру Вікторовичу за надані для поїздки в с. Коротич безкоштовні автобуси.