Відвідання Харківського художнього музею

31 Травня 2017

31 червня 2017 року діти, які перебувають у шкільному літньому таборі «Джерело», відвідали  Харківський художній музей, фонди якого нараховують сьогодні близько 25 тис. експонатів західноєвропейського, українського, російського живопису, графіки, скульптури, декоративно-ужиткового мистецтва XV—XXІ сторічь.

Під час екскурсії вихованці КЗ «ХС НВК» ХОР ознайомилися з іконами ХVI — ХVIІІ ст., творами Д. Левицького, В. Боровиковського, В. Тропініна, К. Брюллова, Т. Шевченка, І. Айвазовського, І. Шишкіна, В. Васнецова, П. Мартиновича, С. Васильківського, В. Сурикова, М. Пимоненка, О. Мурашка.  Також діти побачили експозицію шедеврів нашого талановитого земляка І. Рєпіна, серед яких – відоме на весь світ уславлене полотно майстра «Запорожці пишуть листа турецькому султанові».