Відвідання виставки «Якби не війна»

23 Лютого 2017

         22 лютого 2017 року за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації була проведена екскурсія до інформаційно-виставочного центру Харківського національного академічного театру опери та балету імені Миколи Лисенка, де Харківська обласна громадська організація «Спілка ветеранів АТО» організувала виставку «Якби не війна».

         Автори розбили експозицію на 8 тематичних блоків: матері і сини, воїни і їх подруги, загиблі герої. Ідея –  показати, що було б, чим займалися б всі ці люди, які були змушені піти захищати Україну, замість того, щоб спокійно жити мирним життям. 122 фотоісторії, 146 героїв – це історії життя “звичайних” людей, які живуть серед нас. І про життя 25 янголів, які спостерігають за нами з небес. Історії про те, як війна калічить тіла, але звеличує душі. Історії про те, що отримані важкі травми – не привід опускати руки. Про людей, які попри все, не втрачають здатності любити та мріяти. Історії про тих, хто віддав найцінніше, що в них було, – життя – одній єдиній і коханій Україні.

         Учні і педагоги НВК не вперше беруть участь у подібних заходах. Відвідання цієї виставки ще раз нагадали всім нам про людей, яких безпосередньо торкнулася війна на Донбасі, про історії, мрії, плани Героїв сучасної України з різних її областей. Честь і слава вам, наші захисники!