Відкритий урок у підготовчому класі

27 Листопада 2013

У навчальному закладі систематично проводяться практичні та відкриті уроки з різних навчальних дисциплін. На цьому тижні вчитель-сурдопедагог  початкових класів Белевцова Іванна Миколаївна провела захоплюючий відкритий урок з розвитку мовлення у підготовчому класі.

Для проведення уроку педагогом було підготовлено багато наочності у вигляді фотографій, малюнків, слайд-презентацій. Урок проводився з залученням найновітнішого мультимедіа устаткування та ліцензійної програми для розвитку слуху, формування фонематичної пам’яті та розвитку мовлення «Світ звуків».

Діти із захопленням брали участь у активній діяльності на уроці, що була професійно організована досвідченим вчителем. Під час уроку було вивчено багато нових слів, відшліфовано вимову складних для відтворення глухими дітьми звуків.

Малеча залишилася задоволеною проведеним уроком та отримала наснагу для подальших мовленнєвих звершень!