Відкриття табору праці та відпочинку «Джерело» при КЗ «ХС НВК» ХОР

5 Червня 2019

5 червня 2019 року відбулася святкова лінійка з нагоди відкриття табірної зміни. Кожний загін яскраво презентував себе. Вихованці Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради разом із вожатими підготували назви загонів, девізи, кричалки, прозвучали пісні про літо, канікули. Талановита малеча подарувала веселі таночки. Із задоволенням діти взяли участь у феєричну танцювальному флешмобі та флешмобі з викладання слова «ЛІТО» – найулюбленішої пори року всіх мешканців пришкільного табору «Джерело». Наприкінці свята всі його учасники отримали сувеніри на згадку про цю подію та солодощі.

Сонячних днів, цікавих екскурсій, гарного настрою, приємного та активного відпочинку вам, діти!