Відкриття нової спортивної секції карате

30 Січня 2017

З січня 2017 року у навчально-виховному комплексі розпочала роботу нова спортивна секція – карате, куди за бажанням можна записуватися протягом місяця.

Як каже керівник секції, Янчук Карина Олегівна, починати займатися карате можна з 3-4 років. Але у НВК секцію будуть відвідувати учні середнього та старшого шкільного віку. Для наших вихованців, що знаходяться у стадії розвитку, фізичні навантаження повинні підбиратися відповідно до віку і особливостям психо-фізичного стану.

Карате як комплекс спортивних вправ формує правильну поставу, вміння контролювати свої рухи, точність, координацію і самодисципліну. Заняття у секції буде не тільки відмінним засобом фізичного розвитку, але і прекрасним способом виховання характеру – міцного і суворого, навчать дитину підкорятися і підкорювати, не принижуючи. Виховуючи повагу до оточуючих, бойове карате вчить насамперед поважати себе. Це саме те, що потрібно нашим особливим дітям!