Відкритий виховний захід за темою «Виховання патріотизму та естетичних почуттів на прикладі творів Т.Г. Шевченка»

7 Лютого 2019

7 лютого 2019 у Комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради відбувся відкритий виховний захід за темою «Виховання патріотизму та естетичних почуттів на прикладі творів Т.Г. Шевченка».

Під час ознайомлення з творчою спадщиною Тараса Шевченка діти долучилися не лише до поетичних творів, а й до незрівнянних полотен Кобзаря. Багато хто з учнів відкрив для себе Шевченка як художника. У ході заняття вихованці щиро захоплювалися любов’ю великого Кобзаря до України, українців. До уваги учнів було запропоновано прослуховування та відтворення пісні «Думи, мої думи…».

Увесь виховний захід супроводжувався яскравою презентацією, що допомогло учням глибоко зрозуміти та засвоїти ключові моменти творчості Тараса Шевченка.