Відкритий урок у 9 класі.

11 Лютого 2021

11.02.2020 року Олена Мірошниченко, учителька англійської мови Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради, провела відкритий урок у 9 класі.

Нечуючі підлітки вивчають англійську мову другий рік, але вже мають певний, досить широкий, словниковий запас. Педагог на уроці використовувала різноманітні технології, що сприяють підвищенню зацікавленості дітей до оволодіння мовою.

На вступному етапі діти повторили дактильну абетку, вимову й написання лексем, їх місце в усному мовленні. Протягом заняття учні виявили надзвичайну активність: урок був побудований на діалогічній основі, на тісній доброзичливій партнерській взаємодії вчительки й учнів. Завдяки застосуванню технічних засобів (спостереження за спілкуванням ASL) діти глибше засвоїли лексичний матеріал уроку.

На заключному етапі уроку діти самостійно вчилися вести діалог, писали словниковий диктант, створювали власні висловлювання. Високий професіоналізм учительки англійської мови, її вміння адаптувати програмовий матеріал до особливостей нечуючих дітей, уміння мотивувати учнів сприяє формуванню мовних, комунікативних компетентностей сучасної молодої людини.