Відкритий Пластовий Освітній Форум

22 Вересня 2018

22 вересня 2018 року на базі Харківського національного університету ім.В.Н.Каразіна відбувся Відкритий Пластовий Освітній Форум. До заходу долучилися освітяни, пластуни, студенти Української академії лідерства. Говорили про освіту, можливості та виклики у сучасному житті.

Наш заклад теж не став осторонь цієї важливої події у житті міста; працівники навчально-виховного комплексу відвідали захід, з якого почерпнули багато цікавої інформації. Спікери торкнулися багатьох важливих тем: екологічні проблеми, цілі та цінності освіти, академічна доброчесність, інклюзія в освіті, саморозвиток тощо. На цьому заході ми довідалися про діяльність національної скаутської організації України «Пласт», що має за мету сприяти всебічному патріотичному вихованню української молоді.

Форум проходив у найбільших освітніх містах України: Києві, Львові та Харкові , одночасно з трансляціями між містами. Захід відбувався у формі діалогу, із активним залученням аудиторії до обговорень, голосувань, тренінгів, ігор.

Очевидно, цей захід буде дуже корисним для освітян у їхній подальшій діяльності. Дякуємо організаторам за цікаву програму