Відкриті уроки з фізичної культури для студентів ХДАФК

13 Квітня 2016

Цього тижня на базі навчально-виховного закладу проходить навчальна практика студентів Харківської державної академії фізичної культури.

12 квітня 2016 року вчитель фізичної культури Корсун С.О., який має вищу категорію та звання «старший вчитель»,  провів для студентів ІІІ курсу денного відділення факультету фізичного виховання та здоров’я людини відкритий урок з учнями 10-го класу на тему: «Волейбол». Під час уроку вчитель велику увагу приділив вправам на закріплення навичок верхньої та нижньої прямої подачі, передачі м’яча зверху та знизу двома руками, а також вдосконаленню прийомів нападаючого удару і блокування.

13 квітня 2016 року Сергій Олександрович продемонстрував гостям особливість організації та проведення рухливих ігор з молодшими школярами. Протягом уроку діти 2-го класу вчилися координувати свої рухи з рухами товаришів, розвивали спритність, окомір, увагу та зорову пам’ять. Завдання уроку були спрямовані на зміцнення здоров’я дітей, їх нормальний фізичний розвиток, загальне загартовування організму та  підвищення працездатності.

На уроках панувала доброзичлива атмосфера, дружні довірливі стосунки між вчителем та учнями. Діти обох класів показали уміння працювати в колективі, в команді, були дисципліновані, активні, жваві, з великим задоволенням виконували всі інструкції, надані вчителем.

Студенти не тільки ознайомилися з методикою та специфікою проведення уроків у спеціальному навчальному закладі, а й отримали позитивні емоції від спілкування з вихованцями та педагогами нашої школи.