Відкрите заняття з хореографії

28 Лютого 2019

28 лютого 2019 року керівником гуртка «Модельно-хореографічна студія» Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради було проведено відкрите заняття з хореографічної майстерності та основ модельної діяльності.

Упродовж заняття педагог продемонструвала вихованцям відео-презентацію, яка допомогла дітям ознайомитися з поняттями «дефіле», «подіум». Молодь одразу ж змогла на практиці відпрацювати навички дефіле, уявивши себе моделями на модному показі. Наші діти продемонстрували високу майстерність у цій справі , адже на базі закладу освіти вже багато років функціонує театр костюму «Аліса», у діяльності якого активно беруть участь наші юні таланти.