Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання серед учнів навчальних закладів інтернатного типу у 2017/2018 навчальному році

6 Листопада 2017

234 4 листопада 2017 року відбувся II  етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (обслуговуючі та технічні види праці).  Оргкомітетом олімпіади було визначено  місце проведення ІІ етапу олімпіади з трудового навчання – Комунальний заклад «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради. Радо зустрів  вихованців та гостей олімпіади колектив Харківського спеціального навчально-виховного комплексу.

Олімпіада з трудового навчання проводилась з двох турів: теоретичного (учні відповідали на тестові завдання), практичного (під час якого дівчата виготовляли та декорували швейний виріб, а хлопці виготовляли й  оздоблювали виріб із деревини.  Практичний тур проводився у затишних  та просторих шкільних майстернях зі швейної та столярної справи. Дуже цікаві та оригінальні роботи були  виконані учасниками ІІ етапу. Діти показали широку творчу уяву, фантазію та практичні навички.

Журі ІІ етапу олімпіади визначило призерів:

Дубницький Олександр (КЗ «ХСНВК»ХОР») ;

Каплун Ілля  (КЗ «ХСНВК»ХОР»);

Кривуля Олена (КЗ «ХСНВК»ХОР»);

Саілян Валерія (КЗ ХЗСШІ І-ІІІ ст. №9»ХОР).

Ткачова Анастасія(КЗ ХЗСШІ І-ІІІ ст. №9»ХОР);

Гуртова Ксенія (КЗ ХЗСШІ І-ІІІ ст. №9»ХОР);

Губа Кирило (КЗ «ХСНВК»ХОР»);

Шаталова Марія (КЗ «ХСНВК»ХОР»).

Горгоц Олексій (КЗ ХСНВК №7»);

Мозгова Світлана (КЗ «ХСЗШІ І-ІІІ ст.. №6»ХОР);