Вибори спікера шкільного парламенту на 2021-2022 н.р.

18 Листопада 2021

18 листопада 2021 року у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради шляхом таємного голосування відбулися вибори спікера (а точніше спікерки, бо всі 3 кандидати – дівчата!) шкільного парламенту на 2021/2022 н.р. Серед кандидаток, кожна з яких напередодні презентувала членів своїх команд шкільного парламенту, свою передвиборчу програму і шляхи її реалізації, треба було визначити найкращу. Участь у виборах взяли учні середньої та старшої школи, педагогічні працівники – всі дуже відповідально поставилися до процесу. Під час голосування була відтворена обстановка як на справжніх виборах – учні, таємно, позначали свою кандидатку в бюлетенях та опускали їх в спеціальну урну. Бюлетені успішно підраховано шкільною виборчою комісією і стало відомо ім’я переможниці – учениці 8-го класу Софії Черкашиної. Попереду офіційне представлення новообраної спікерки шкільного парламенту і нелегкий шлях реалізації її програми, яка зробить життя школи ще цікавішим.

Наші вітання першій за всю історію шкільних виборів woman speaker і побажання успіхів!