Вибори спікера шкільного парламенту на 2020-2021 н.р.

13 Листопада 2020

12 листопада 2020 року у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради шляхом таємного голосування відбулися вибори спікера шкільного парламенту на 2020-2021 н.р. Серед трьох кандидатів, кожний з яких напередодні презентував свою передвиборчу програму і шляхи її реалізації, треба було визначити найкращого. Участь у виборах взяли учні середньої та старшої школи. Під час голосування була відтворена обстановка як на справжніх виборах – учні позначали свого кандидата в бюлетенях та кидали їх в спеціальну урну. Бюлетені успішно підраховано Шкільною виборчою комісією і стало відомо ім’я переможця – учня 12-го класу. Попереду офіційне представлення новообраного спікера шкільного парламенту і нелегкий шлях реалізації його програми, яка зробить життя школи ще цікавішим.

Вітання переможцю і побажання успіхів!