Вибори спікера шкільного парламента

23 Жовтня 2019

На початку вересня 2019 року у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради під час проведення загально учнівської конференції стартував проект «Вибори спікера шкільного парламенту». Мета проекту: підвищення рівня правової освіти й політичної культури майбутніх виборців; підвищення інтересу до інституту виборів у школярів; сприяння виховання у підлітків активної життєвої позиції. Заявки на участь подало 3 учні 9-11-х класів.

22 жовтня 2019 року, наприкінці тижня передвиборчої агітації, у приміщенні актової зали відбулися прес–конференція кандидатів. Кожний з них презентував свою передвиборчу програму і шляхи її реалізації. Подалі зустріч і з виборцями перетворилася у дружні дебати, під час яких кандидати мали змогу відповісти на запитання своїх виборців та опонентів. Всі трималися дуже достойно і коректно, захід пройшов у дусі підтримки та взаємоповаги.

23 жовтня 2019 року шляхом таємного голосування у закладі відбулися вибори спікера шкільного парламенту на 2019/2020 н.р. Участь у виборах взяли учні середньої та старшої школи. Під час голосування була відтворена обстановка як на справжніх виборах президента – учні позначали свого кандидата в бюлетенях та кидали їх в спеціальні урни. Бюлетені успішно підраховано шкільною виборчою комісією і стало відомо ім’я переможця – учня 9-го класу. Попереду нелегкий шлях реалізації програми, яка зробить життя школи ще цікавішим.

Вітання переможцю і побажання успіхів!