Виїзне засідання Харківської обласної психолого-медико-педагогічної комісії

18 березня 2016 року у навчально-виховному закладі відбулося виїзне засідання Харківської обласної психолого-медико-педагогічної комісії. Головною метою традиційного весняного візиту було обстеження дітей випускної групи дошкільнят,  дітей з іспитовим терміном і дітей, які мають труднощі у навчанні та вихованні для подальшої корекційної роботи з ними та проведення консультацій з батьками.

Гості відвідали старшу дошкільну групу, діти якої у наступному навчальному році вже навчатимуться за шкільною програмою, і подивилися фрагмент комплексного заняття з математики та розвитку мовлення (підготувала Деренько Т. В.).  Також члени комісії мали можливість поспілкуватися з учнями випускного 10 класу, більшість з яких вирішили продовжити навчання у 11 класі рідного НВК.

Ці і подальші зустрічі з дітьми, батьками і педагогами пройшли у дружній, теплій атмосфері. Ми вдячні представникам КУ ХОПМПК за високу оцінку роботи педагогічного колективу школи та цінні професійні поради на майбутнє.

Опубліковано 18 Бер 2016 в 10:26. Рубрика: Новини.