Виїзне засідання Харківської обласної психолого-медико-педагогічної комісії

22 березня 2017 року у навчально-виховному закладі відбулося виїзне засідання Харківської обласної психолого-медико-педагогічної комісії. Головною метою традиційного весняного візиту було обстеження дітей випускної групи дошкільнят,  дітей з іспитовим терміном і дітей, які мають труднощі у навчанні та вихованні для подальшої корекційної роботи з ними та проведення консультацій з батьками.

Гості відвідали старшу дошкільну групу, діти якої у наступному навчальному році вже навчатимуться за шкільною програмою, і подивилися комплексне заняття з математики та розвитку мовлення (підготувала Доценко В. О.).  Також члени комісії протестували учнів, у яких закінчився іспитовий термін і визначилися з формою і способом їх подальшого навчання. Ознайомившись із особливостями розвитку цих дітей та результатами обстеження, консультанти прийняли колегіальне рішення та надали батькам витяги з рекомендаціями щодо вибору можливої програми виховання та корекційного навчання у поєднанні з реабілітаційними заходами.

Опубліковано 22 Бер 2017 в 17:57. Рубрика: Новини.