«Веселі старти»

22 Жовтня 2014

21 жовтня 2014 року у рамках тижня педагогічної майстерності вчителів трудового навчання та гурткової роботи відбувся спортивно-розважальний захід «Веселі старти» для учнів підготовчих – п’ятих класів. Організатор змагань – керівник гурткової роботи Мурадян Гарік Володимирович – підготував для молодших школярів надзвичайно цікаві та захоплюючі естафети, конкурси.

Усі учасники були об’єднані у команди, які складалися з дітей різних за віком та рівнем фізичної підготовки. У командах панувала атмосфера доброзичливості та спортивної взаємодопомоги, а найголовніше – прагнення до перемоги. Вихованці  завзято проходили смуги перешкод, виконували вправи з м’ячем, скакалками, обручами та показали себе справжніми спортсменами.

За результатами отриманих балів журі визначило переможців. Завершенням «Веселих стартів» було нагородження команд, які посіли І, ІІ та ІІІ місце.

Вітаємо переможців та бажаємо усім бути здоровими!