«Весела зима» – майстер-клас від вчителів предметів художньо-естетичного циклу

30 Листопада 2020

30 листопада 2020 року вчителями предметів художньо-естетичного циклу Комунального закладу «Харківська спеціальна школа №5» Харківської обласної ради було проведено майстер-клас «Весела зима».

Учасниками заходу стали учні 5-12 класів. Під час майстер-класу педагоги ознайомили їх з добіркою незвичайних технік малювання і запропонували нові способи самовираження та прояву творчої ініціативи, які у майбутньому розвиватимуть у дітей креативне мислення та подарують їм естетичне задоволення від пізнання навколишнього світу. У приємній творчій атмосфері юні митці із задоволенням передавали свої враження, емоції, думки, переживання на папері. Кожний малюнок, який вони створили, став фотографією неповторного дитячого всесвіту і очікуванням приємних сюрпризів від прийдешньої зими.