«Вакцинація – крок до захисту»

24 Квітня 2019

24 квітня 2019 року вихованці Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради відвідали форум «Вакцинація – крок до захисту», який проходив на базі «Karazinstudenthall».

Форум відбувся завдяки проекту «For_vaccine», який покликаний надавати корисну інформацію з приводу вакцинації. Експерти з цих питань ознайомили наших учнів з ситуацією в регіоні та пояснили, чому це питання настільки актуальне. Діти дізналися, які бувають вакцини та з чого вони складаються, що відбувається в організмі після вакцинації, як протікає хвороба у вакцинованих та невакцинованих людей, до чого варто бути готовим після вакцинації та багато іншої вельми корисної інформації з теми. Завдяки лекції, яку провели досвідчені доценти кафедри інфекційних хвороб ХНМУ та лікарі, було розвінчано багато міфів стосовно вакцинації, що перешкоджають збереженню здоров’я населення.

Дякуємо за такий корисний захід!