«В сім’ї вольній, новій…»

22 Травня 2014

22 травня  2014 року в навчально-виховному комплексі відбувся захід, присвячений вшануванню пам’яті Тараса Григоровича Шевченка.

Під час виховного заходу діти зачитували поетичні твори, декламували  уривки,  зупинялись на їх глибокому змісті та актуальності. Вихованці були вражені високою майстерністю не тільки поетичних, а й художніх творів.

Діти з особливими фізичними потребами підготували інсценування епізодів з поем та, показуючи їх одноліткам,  були розчулені нелегкою долею жінки у важкі часи кріпацтва.

Любов до України, до українських людей, вболівання за долю рідної землі, до слова,  що проходить крізь усю творчість  Найвеличнішого українського митця, об’єднує не тільки учнів, а й увесь колектив НВК.

Школярі черговий раз упевнились, що пророчі слова Кобзаря збуваються і залишаються невмирущими протягом століть.