В гостях у Національного університету цивільного захисту України

23 Січня 2020

Фахівці та курсанти навчальної пожежно-рятувальної частини Національного університету цивільного захисту України вже шістнадцятий рік поспіль опікуються безпекою своїх підшефних — вихованців Комунального закладу «Харківської спеціальної школи № 5» ХОР.

23 січня здобувачі освіти відвідали університет з метою створення соціального відеоролика для людей з порушеннями слухової функції про правила використання вогнегасників. Учні на декілька годин перетворились на рятувальників, під чітким керівництвом своїх викладачів та науково-педагогічних працівників навчальної пожежно-рятувальної частини отримали можливість взяти участь у гасінні імітованої пожежі з використанням різних видів вогнегасників, а також навчились основам рятування постраждалих з висоти. У свою чергу, курсанти та практичні працівники харківського гарнізону – співробітники ДПРЧ-6 також опанували деякі “ази” жестової мови. Такий обмін досвідом між рятувальниками та нечуючими учнями є корисним тому, що будь-яка надзвичайна ситуація може статися з людиною, яка не чує. І рятувальник повинен зрозуміти постраждалого аби вчасно та якісно надати необхідну допомогу.