В гостях у казки

12 Грудня 2014

11.12.2014 в логопедичній групі дошкільного підрозділу пройшло відкрите  підгрупове  заняття вчителя-логопеда  Савченко У.А. з теми «Теремок». На занятті педагог  розвивав у дітей силу голоса, мовне дихання, фонематичний слух, дрібну моторику пальців рук, м’язи мовного апарату під час артикуляційної гімнастики, вчив  утворювати іменники у зменшувально – пестливій формі. Вихованці  конструювали  меблі з будівельного матеріалу «ЛЕГО»  за зразком, вчилися інсценувати уривки з казки.  Логопед виховував такі якості, як співчуття, доброзичливість, любов до народних  казок.

Слід зазначити, що заняття було проведено на достатньому  методичному рівні, відрізнялось різноманітністю форм і методів роботи,  використанням  ігрових елементів. Діти були жваві, активні, слухняні. Особливо їм сподобалося конструювати  меблі для персонажів казки. Дітям та педагогам, присутнім на занятті,  дуже сподобався даний захід, під час якого діти продемонстрували набуті знання та вміння.

Бажаємо подальших успіхів та творчого натхнення молодим фахівцям, а дітям – цікавих занять!