Урок жестової мови в музеї закладу

27 Березня 2014

27 березня вчителем жестової мови Когтєвим Андрієм Валентиновичем було проведено урок в музеї закладу за темою : «Мова, історія та культура глухих людей» для учнів 9-10 класів.

Під час цього уроку педагог висвітлив тему відношення чуючих людей до нечуючих в різні історичні епохи, розповів про розвиток жестової мови та дактилології від давніх часів до наших днів. Нашим учням було цікаво дізнатися про перші школи для глухих дітей, до числа яких належить і наш навчально-виховний комплекс, адже цього річ ми відсвяткували 115-річчя з дня заснування закладу. Розповідь вчителя супроводжувалася переглядом фотокарток, різноманітних музейних експонатів, що унаочнювали нову інформацію, роблячи урок цікавим та легшим для сприйняття.

Тема сучасного суспільства та нечуючих людей у ньому не залишила байдужим жодного з учнів, адже це проблема, з якою живе кожен з них. Діти брали активну участь в обговоренні злободенних питань, і дізналися відповіді на питання, що давно їх цікавили.

Учні винесли багато нових знань з цього незвичайного уроку.