Урок, присвячений ознайомленню учнів 12-го класу із структурою сайту ХРЦОЯО

30 Листопада 2012

Хто володіє інформацією,той володіє світом

 

28 листопада 2012 року в комунальному закладі «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради було проведено урок, присвячений ознайомленню учнів 12-го класу із структурою сайту ХРЦОЯО. Цей сайт є каналом оперативної офіційної інформації про умови проведення ЗНО та джерелом матеріалів, що забезпечать якісну й своєчасну підготовку до тестування.

Урок був проведений в кабінеті інформатики з використанням ноутбуків, які підключені до мережі Інтернет та мультимедійного комплексу.

Під час уроку учні були ознайомлені  із структурою сайту ХРЦОЯО, УЦОЯО, отримали детальну інформацію про основні розділи сайту.

Дванадцятикласники виконували  завдання, необхідні як з огляду формування компетентності у використанні інформаційно-комунікаційних технологій, так і для підготовки до ЗНО.

У навчально-виховному комплексі на уроках інформатики постійно приділяється увага  формуванню  теоретичної бази знань учнів з предмету та виробленню практичних навичок свідомого використання засобів сучасних інформаційно-комунікаційних технологій у повсякденній навчально-пізнавальній, а потім і професійній діяльності.

Вихованці НВК показали свої  навички використання засобів сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, уміння працювати з програмами для роботи з електронною поштою; здійснювати пошук потрібної інформації в мережі Інтернет.

 

Бажаємо всім випускникам,

які виявили бажання пройти ЗНО  у 2013 році успіхів та наснаги!


Інформація – дорогий товар,

 який має високу цінність

Цінною може бути

 інформація, яка є зрозумілою

 

 

Хто володіє інформацією,той володіє світом

9 КРОКІВ: РЕЄСТРАЦІЯ, УЧАСТЬ, РЕЗУЛЬТАТИ:

1. На сайті ХРЦОЯО у розділі «Пробне ЗНО»:

ü ознайомитися з умовами проведення;

ü заповнити всі поля та отримати персональний код (зберегти код!);

ü зайти на сторінку «Особистий кабінет».

2. Роздрукувати Заяву та квитанції для оплати кожного замовленого предмета окремо.

3. Оформити Заяву та надіслати поштою до ХРЦОЯО.

4. Оплатити квитанції в будь-якому банку протягом 3 робочих днів із дня електронної реєстрації.

5. Перевірити оплату та надходження Заяви на сторінці «Особистий кабінет» через 10 робочих днів із дня оплати квитанцій та відправки Заяви.

6. Роздрукувати із сторінки «Особистий кабінет» Запрошення, в якому буде зазначено місце та час проведення (після 1 березня 2013 року).

7. З’явитися на пункт пробного тестування,  маючи при собі документ, що посвідчує особу, та Запрошення.

8. Перенести відповіді із паперового бланку до електронного бланку, який розміщений на сторінці «Особистий кабінет»  (після 23 березня 2013 року).

9. Ознайомитись із результатом на сторінці «Особистий кабінет» (після 5 квітня 2013 року).