Урок мужності

13 Жовтня 2016

13 жовтня, напередодні великого православного свята Покрову Пресвятої Богородиці, що була заступницею козацького війська, та державного свята Дня захисника України, для учнів нашого закладу відбувся урок мужності «Збройні сили України – на захисті своєї країни».

Педагог закладу Когтєв Андрій Валентинович представив дітям лекцію-презентацію, у якій в хронологічній послідовності висвітлив історію українського війська від періоду античності, коли на території України оселилися перші племена, до теперішнього часу. У своїй розповіді вчитель детально змалював військовий устрій періоду Київської Русі, українське козацьке військо, участь українських збройних сил у Першій та Другій світових війнах. Також діти довідалися про участь українських військових частин у воєнних операціях на територіях інших держав у радянський період.

Завдяки цьому уроку мужності наші вихованці детальніше довідалися про історію сучасних Збройних Сил України, їхню структуру, значення для держави.