«Урок доброти»

2 Жовтня 2019

До Всесвітнього дня захисту тварин в рамках «Всеукраїнського уроку доброти» (про гуманне ставлення до тварин) у Комунальному закладі «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради були проведені виховні заходи, різних вікових дітей під гаслом «Урок доброти».

Учні початкової школи з цікавістю переглянули відеоматеріали про домашніх улюбленців, обговорили побачене і висловили бажання власними руками технікою вириванки створили колективно роботу під назвою «Даруємо тепло наших долонь файній киці» і презентували роботу для гарного настрою «Зебрик», якою прикрасили класну кімнату.

Учні середньої школи та старшокласники ознайомились з правилами поведінки з безпритульними тваринами, дізнались про існування притулків до тварин через відеоматеріал «Даруємо тепло свого серця». Обговорили побачене, поділилися враженнями і дійшли висновку, що слід піклуватися, по-доброму ставитися не лише до домашніх тварин, але й до всіх, які оточують нас у навколишньому середовищі.