Урок алгебри

13.02.2020 р. учитель математики Комунального закладу «Харківська спеціальна школа № 5» Харківської обласної ради проведено відкритий урок алгебри у 8-му класі за темою: «Властивості додавання раціональних чисел». Заняття проведено у формі казкової подорожі разом з відомими казковими персонажами. Під час уроку здобувачі освіти 8-го класу систематизували та узагальнили знання з теми; продемонстрували свої компетентності щодо виконання арифметичних дій із раціональними числами та виразами. Учні виявили ні абиякий інтерес до запропонованого матеріалу, продемонстрували працьовитість, активність та злагодженість під час кожного етапу уроку. Учителю вдалося налагодити дружні, довірливі стосунки між учнями, створити ситуацію успіху для кожного вихованця.

Урок проведено на високому науково-методичному рівні із залученням інформаційно комунікаційних технологій та сучасних форм і методів роботи.

Опубліковано 13 Лют 2020 в 16:59. Рубрика: Новини.
Коментарі поки що закриті, але ви можете залишити трекбек до свого сайту.