Урочисте закриття літнього табору праці та відпочинку «Джерело»

16 Червня 2016

16 червня 2016 року у нашій школі відбулося урочисте закриття літнього табору праці та відпочинку «Джерело».  Табір мав на меті організувати для учнів корисний, культурно-оздоровчий відпочинок.  Кожен табірний день мав свою назву і конкретну програму. Так учні прожили цікаві дні: День спорту і здоров’я, День бантика, Піратський день, День казки та інші. Щодня діти мали можливість проявити весь свій творчий потенціал та таланти під час всіляких різноманітних заходів.

Час у таборі промайнув дуже швидко. Пролунали позивні прощання. На урочистій лінійці грамотами були нагороджені переможці змагань. Багатьом вихованцям були оголошені подяки за актину участь у житті табору. Для всіх вихованців були підготовлені подарунки на згадку про літній табір 2016 року, а  найголовніший солодкий подарунок отримав ІV загін, який став переможцем табірної зміни – 2016.

З гарним настроєм та позитивними емоціями діти розійшлися по домівках.